Бесплатное видео скачать бесплатно порно видио, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.

– Кевін, ніжно приводу по ньому пальцем і подивися в цей час на неї. Як тільки мій хлопчик став погладжувати клітор, дівчинка, вже нічого не соромитися, та ще й неабияк збудження тим, що з нею сталося і відбувалося зараз, закрила глазки, прикусу нижню губу і стала трошки рухати стегнами, ніби подмахівая свого уявного партнера. Видно, будинки вона частенько онаніровала. Кевін застиг, а я расхохотался:
– Досить з неї. Вона вже отримала, що належить. А ти, сучка, давай далі.
Дівчинка, хоча ще не відійшла від несподіваного збудження, не посмів заперечити:
– Спасибі, що ти мене так добре погладити. А це піхву. Зачем оно, ти вже бачив, – вона знову всхліпнула, а по щекам у неї покотилася сльози. Мій хлопчик засунул туди палець і поворушив у неї всередині. Вона вже навіть не дернулся, тільки глазки прикрив – видно перешкодили цьому нахлинувшіе спогади про згвалтуванні. А Кевін всерйоз вже зацікавився, як баби влаштовані:
– А пісяешь ти теж звідти?
– Ні, ось маленька дірочки – уріна, з неї, – вже зовсім спокійно і ні крапельки не соромлячись відповіла наша сучка.
І тут мій хлопчик несподівано заявив:
– Тато, я теж хочу пісять .- Я навіть остовпіли, до того недоречно це прозвучало. І тут мені в голову прийшла ще одна думка. Я оглядел на всі боки. Як і раніше було тихо, нікого не видно і не чути. Я вирішив, що можна продовжувати:
– Тоді ось як. Ти сідай, вистачить, належать, відпочили. Расстегні хлопчику ширинка, Достань те, що там знайдеш, ротік відкрий і направ до нього. А ти, Кевін, дуй туди.
– Як, прямо їй в рот?
– Звичайно, а куди ж ще. Напевно, їй це сподобається. Щоправда, сучка?
Вона мовчала. Я очікував хоч якого-небудь опору з її боку, але нічого цього не було. Після всього, що ми з нею зробили, вона стала абсолютно покірний. Я думаю, що якщо б я наказав їй голой піти по місту та віддаватися кожному зустрічному, вона б і на це погодилася без заперечень. Як би там не було, вона сіла, мій хлопчик встав близько неї, дівчина расстегнула його брюки і дістала вміст. Чорний членік мого хлопчика ще як слід не виріс, навіть вставати толком ще не міг, только чуть-чуть напружуючись, може бути від збудження, а швидше просто від скупчення сечі. А вона його витягла з штанів і націлив на свій рот.
Яке це було прекрасне видовище! Повністю гола, тільки що згвалтували красива біла школярка сидить з відкритим ротом, тримає двома пальцями членік Черномаз дитини, а той збирається лити прямо в неї. Я пошкодував, що сам не фотографував, коли мій хлопчик її зачіпав і розглядав. Але й зараз ще не пізно. Я підняв апарат із землі і почав знімати. А Кевін тим часом пустив в неї струмінь. Судячи по обличчю їй було дуже противно пити Черномаз сечу, її нудить, але дівчина з усіх сил намагалася ковтати. І ковтав, але не встигала. Струмінь з лиця побігла на її груди, живіт і закінчилася где-то в промежини. Я все це знімав. Пісял мій хлопчик ніяк не менше двох хвилин, а потім відвів її руку і зібрався було заховати свій орган в штани.
Бесплатное видео скачать бесплатно порно видио, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.
– Погода, не квапся, – сказав я йому .- А ти, сучка, не виплевивай залишок.
Всі проковтнути. Молодец. А тепер обліжі його і подякувати.
Вона знову безропотно послухала, ретельно вилізала членік, сама, без мого наказу, заправили його в труси, застегнула брюки, а потім сказала:
– Спасибі, що ти попісял в мене.
Я так думаю, що їй усе це сподобалося. Я ніколи більше не бачив цю дівчину, так що не знаю, як далі склалася її життя, не знаю, вийшов у неї моя дитина чи ні. Однак мій хлопчик, який ще довго згадував наш пригода, стверджував, що через кілька місяців він її бачив, і у неї був великий живіт, але я не знаю, правда це чи ні. Так чи інакше, фотографії виявилися відмінними, особливо ті, на яких вона бере в рот члени. Її обличчя на них було великим планом і ці знімки я зумів дуже вдало продати. Історія п’ята і остання

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: