Все крутая порнуха- Самый большой порноархив онлайн!

Мені не треба було повторювати двічі, скользнула вниз, і давай дрочить обома руками, сосала і лизатимуть мовою немиті його мудя. Пальці у себе між ніг намочиться і щекотать Толікіну задницу. Яйця йому як собака лизали. Сяду на нього верхи, поезжу, потр про його поліно своєї общіпанной і знову лизатимуть. Як яйця його піджати, стало у нього там під ними тика і стискуватися, я рот широко відкрила, до залупе губи притиснула і давай ковтати молофью. Вилізала все до краплі.
-Соска ти хороша! – Похвалив мене Толик. – Будеш моєю бабою.
Все крутая порнуха- Самый большой порноархив онлайн!
На ранок у мене між ніг був один суцільний синяк, губесі распухлі, разлезлісь в сторони, всередині все шкурки яскраво-червоні, мокрі, гарячі сталі, повилазілі назовні і висять, як у індика ніс . Присіла попісять – не можу, боляче. Ну думаю, щоб було, якщо б Толик вдалося таки мене на лисого напяліть? Побачила мамка, який раскорякой я хожу:
-Що, блядіна, знову всю ніч еблась по селища!
Сітка схопила з цвяха і по стегнами мене, по стегнами. Піймала за волосся, задрала подолка заголіла мені задницу. Я змилуйсь вся, очі зажмуріла,
-Мамочка, не бий, не буду більше, мамочка, прости!
Глузливо свистять сітка, я аж зайшла від болю, ні кричати, ні дихати не можу, як риба ловлю ротом повітря. Ногами Дригало, в очах потемніло. Тут мамка ще раз как жікнет сіткою, мене і прорвало – так завізжала, сосед днями свиню різав – та так не визжать.
-Ось тобі, потаскуха, отримуй!
Потім зупинилася, роздивилася у мене між ніг темно-синій сінячіще, величиною з велосипедної сідло і давай реветь в голос:
-Дочушка, хто ж це тебе так? Ах! Згвалтавалі, снасільнічалі доньку мою!
У лікарню потягло мене, до лікаря. Я упирався, не хотіла йти, але хіба проти мамка моєї попрешь? На всю лікарню раскрічалась, що доньку снасільнічалі і все нутро порвали.
Сухий жілістий старікашка – доктор, показав мені на блискучу каракатиці:
-раздеваться нижче пояса і залазить ось сюди.
Я стою і не ворушити, а мамка мене підштовхує легенько в спину:
– Іди, іди не бійся, доктор хороший, больно не сделает.
Да не емірату, знаю, що на ці рогатки треба класти ноги. Соромно-то як, ось так вивернутися навиворіт і весь свій срам показувати. З однолітками не соромно, не зря меня “Сцикухой” прозвали. Зовсім не боягузливий я, навпаки можу таке – ні одна дівчина не наважиться. А тому, що змагатися з пацанами, хто довше сцикнет. І майже переграла всіх, поки не прийшов один рудий, весь в ластовиння, не з наших. Обійшов він мене. Шкіру оттянет, сожмет кінчик, точно грядки шлангом поливає, натужітся і бризнет всього-то одну краплю. Так летить ця крапля метрів на п’ятнадцять.Я вже й на стіл залазить, щоб висота рівна була, тужілась так, що трохи не обделалась, але цей рудий зі своєї піпетки мене переплюнул. Пацани наші все одно мене переможницею визнали, пошти, якщо і мені полівальний шланг приделать, так я може далі того бризну. З тих пір я -, з великої літери.
А на блискучу каракатиці я залізла. Доктор гумові рукавички надел и давай мені Залізяка холодні піхать у всі дірки. Медсестру покликав, мазки какие-то брали з мене.
– Ну, розповідай, хто тебе так?
– Упала, – кажу, – вдарилася.
– Скільки разів поспіль впала? – Знущається старікашка.
– Не пам’ятаю!> – Відповідаю.
Чем-то холодним і шіпящім все бризкає мені на рани, потім обережно чем-то промокають.
— бачу, що секс в извращений формі практикуєте, вот сказати б матері. Да толку-то, вона тебе і без того порет як Сидорова козу. Ну, ладно, і зодягався! – Каже.
Я за штори одягаюся, а він з мамка моєї розмовляє:

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: