Смотреть галерею порнуха инцест немедленно покинуть порно сайт!

Я змінилася, підросла. З худий, облезлой сучки, я перетворилася на гарну, струнку, грудастую, крутозадую суку.
Місцеві заводські хлопці перестали мене цікавити. Я зійшла з однієї крутий дівчиськом з торфобрікетного. У неї були знайомі хлопці в дачному селищі, що в десяти кілометрах від заводу. Свєтку, так звали мою нову подружку, прагнула потрапити у столичні повії і постійно розповідала мені, як шикарно вона буде тоді жити. У яких автомобілях їздити, з якими людьми мати справу, а головне, які класні в неї будуть шмотки. У мене були дещо інші плани, але і я всією душею прагнула вирватися з цієї трясовина, яку готувала мені доля, Зостанься я на бум фабриці ще рік або два.
Свєтку брала мене з собою всякий раз, коли її запрошували до кого-небудь на дачу. Сауна, басейн – відмінні напої. І платили нам не погано. Так, що задарма я вже ні в кого б не лягла.
Мужики приїжджали зі столиці відтягнути. Деякі вирішували свої справи, і на нас особливої уваги не звертали. Так, що ми граються в своє задоволення, брызгались водою з басейну, бігали друг за дружку, реготали. Деякі Старички любили молоде наше <мяска>. Змусить який дедуля ноги розсунути, статуту в упор, Сопіт і розглядає, торкнутися чуть-чуть і знову дивиться. Прямо дихає тобі в задницу. А хто любив наші забави дивитися. Для таких ми спец. програму розробили – я свою кликуха не забула, і гвіздком програми був номер у басейні. Свєтку плавала всередині, а я сиділа на корточках на краю і <полювали> на неї зі своєї стрілялки. Короткими і сильними струменями я потрапляла в неї, якщо Свєтку не встигала сховатися з головою під воду. Смішно було, коли я потрапляла їй в очі або в рот. Свєтку НЕ понарошку ледве не захлинається, фиркала, трясла головою. Не знаю, як Свєтку, а мені було дуже смішно.
Товстий один, добродушний такий дядечка, любив запіхівать однієї з нас згорнути в трубочку доларові купюри, а інша повинна була тільки мовою і зубами витягувати. Іноді так глибоко запіхівал, що доводилося попрацювати. Правда варто трохи почекати, і скручений папірець сама вилезала на поверхню.
Усі вони, в більшості, були люди не шкідливі. За півроку, що ми з Свєтку займалися цим ремеслом, серйозно не пощастило нам тільки один раз. Дуже п’яна компанія, якісь злі, хмарах люди. Господар дачі, Віталик, лебезіл перед ними, понижував. Під кінець вони так розійшлися, що стали нас сильно бити, перетрахалі у всі дірки, відразу по кілька чоловік одночасно, і вигнали мене нічого не заплативши.
Я тиждень отлежівалась, приходила в себе. Виталик дзвонив, цікавився самопочуттям, співчував.
Коли ж ми з Свєтку объявились знову, посвежевшіе, неунивающіе, голосно і заразливо сміючись. Віталик запропонував нам свій план.
Він сказав, що таких, як ми молодих та ранніх скрізь повно, надлишок – а от хорошого клієнта знайти важко. Є, мовляв, люди, і дуже високо, при цьому він показав пальцем у стелю, які готові платити дуже непогані гроші за не зовсім звичайні послуги.
Що це за послуги? І він тут же навів приклад: Банька та березові різку.
– Ну вже ні, це не для мене! – Вскочили я, недослушав. – Від мамку отримала сповна!
Свєтку мовчала. А Виталик продовжив:
– У мене є клієнти, які готові платити штуку кожної за півсотні березових розог.
– Вийди, – кажу, – на вулицю, там багато берез, нарежь собі скільки хочеш. Я то тут при чому?
Смотреть галерею порнуха инцест немедленно покинуть порно сайт!
– Кругла молода попка потрібна ще на додачу. Мамка тебе задаром порола, а тут вірні великі гроші. Заробити зможеш на пристойну життя.
– Мамка мене не даром порола, а розуму мені в задні ворота вколачівала. Так, що мене від цієї справи звільнити, не емірату! Ну а ти, Свєтку, чого мовчиш?

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: