Разнообразные порно галереи, уроки секса – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.

– Ти багато чого не можеш, але нічого скоро навчитися всьому. Ти, все-таки постарайся доставити мені задоволення.
Він почав не поспішаючи мовою водити з гладкою, м’якою, оксамитовою пяточке Пані мовою. Ноги Ірини були ухож, вони пахли милом і свіжістю, Сергію було не противно, а навпаки навіть приємно цілувати ніжки гарної дівчини. Він, як собака вилізивал п’яти Господині. Від пяточек він перейшов до ступні, своїми поцілунками він покривав ступні Пані. Ірина лежала й отримувала насолоду від дій раба.
– З тебе вийде гарний Лизун п’ять, ти швидко всьому вчишся, якщо не врешь, що раніше ніколи цього не робив.
– Пані, я Вас не обманюють.
– не відволікатися від роботи, продолжай доставляти мені задоволення. Твоєї нової Господиня приємно буде приємно мати такого старанного раба. Давай переходи до пальчиком, приділити увагу кожному моєму пальчики.
Сергій брав кожен окремий пальчик в рот, цілувати і облизувати його, не забуваючи лизатимуть між пальчиками. Коли не один пальчик не залишився без уваги рота раба, Ірина Миколаївна, засунула йому в рот всю ступню, спочатку однієї ноги, потім інший. З непрівичкі він ледве не подався, зате потім він уже не просто тільки сосала ступню, а намагався ще мовою робити масаж ступні.
– Підіймається вище і не припиняв целовать ножки.
Сергій цілував кожен міліметр шкіри ніг Господині, він злегка губами відтягували її, а потім мовою облизувати, получалось, что-то вроде еротичного масажу.
Ірина томно постанивала від ласк раба.
– Як добре ти робиш, не затримуй ні на секунду.
Поступово він досяг пещеркі Ірини і повільно почав вводити в неї своєю мовою. Пані, тим часом сильно порушити, ласкают свої груди. Він лизали статеві губи, потім засунул мова, як можна більше у піхву і почав їм трахать Пані. Ірина Миколаївна була рада прийняти такі ласки від раба. Вона отримала потужний оргазм, відсунула голову Сергія від своєї пісечкі, встала з ліжка і пішла у ванну подмываться, наказавши йому жати її.
– Жди меня тут, з колін не вставав.
Підміна, Пані лягла в ліжко, Сергій дбайливо знову укрил її ковдрою.
– На сьогодні все, будемо спати, завтра у нас важкий день. Мені потрібно багато чого встигнути зробити. Спати будеш поруч з ліжком на килимі, дозволяю взяти покривало і накрити ім.
– Спасибі Пані, Ви дуже добрі до мене.
-Я вже сплю, не заважай мені.
Разнообразные порно галереи, уроки секса – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.
Глава друга
Вранці, прокинувшись, Ірина покликала до себе раба.
– Ползі до мене, я хочу пописать тебе в рот. Повторимо пройдене, я думаю, що ти не зробив вчорашній помилки і отнесешься до виконання своїх обов’язків більш відповідально. І не дивись так на мене, це не саме страшне, що тепер тобі доведеться робити, звикають.
Пані з великим задоволенням допомогти в рот раба, потім звеліла приготувати йому сніданок. Поки що вона умивала, Сергій приготував сніданок і накрив стіл. Поснідати, вона звеліла раба прибрати на кухні, а сама пішла одягатися. �?рина зодягнула сама, Сергію залишилося тільки допомогти одягнути Госпоже чоботи і шубу.
– Пошевелівайся, нам треба бути до десяти годин у нотаріуса, щоб оформити все, що твоє майно на Вікторію Павлівну.
Сергій швидко вдягла , вони вийшли з будинку, сіли в машину і поїхали в нотаріат. Їх вже чекали, і зустріли дуже привітно, швидко оформивши, як і належить всі документи. Коли все було закінчено, �?рина, позвонила Вікторії Павлівна.
– Добрий ранок, Вікторія Павлівна, извините, я Вас не розбудити …. Я правда не хотіла цього робити, ще раз вибачте, будь ласка …. Ми все оформили …. Скоро будемо у Вас.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: