Все сын трахает мать Русское и многое другое.

Все сын трахает мать Русское и многое другое. -Тебе сказали чекати, значить чекай. Я ж сказала тобі, щоб на мобільний мені більше не дзвонив, – і відключити.
Микола був розгубився, від такої реакції, він хотів піти. Але був вже вечір, і дістатися до міста було проблематично, йому нічого не залишалося робити, як сидіти і чекати поки не приїде Катерина.
Вона з’явилася близько години ночі. Як тільки її машина під’їхала до воріт особняка, ворота моментально відкрилися, і вона в’їхала в них. Не встиг Микола підійти до них, як ворота закрилися перед самим його носом. Його всього трясло від холоду, він був одягнений в одну футболку.
Незважаючи на денну спеку, ночі були прохолодними.
Він знову підійшов до домофон і натиснув на дзвінок. Жіночий голос відповів:
-Зачекайте, зараз я спитаю, на рахунок Вас у Господині.
Через п’ятнадцять хвилин щелкнул замок на хвіртки і йому сказали, щоб він входив. Зайшовши на територію будинку, Микола здивувався його розмірами, таких будинків він не бачив ніколи в житті, він знав, що будинок Катерини Олексіївни великий, але він був просто величезним і здавався палацом. Незважаючи на темний час, територія була висвітлена прекрасно, не було не одного не освітленою куточка, екзотичні ліхтарі рівномірно розташовані по всій території, всі доріжки були мощення з мармурової плитки, між ними були акуратно подстріженние газони, біля входу в будинок були розбиті найкрасивіші квітники.
При вході в будинок його зустріла служниця і запропонувала йти за нею. Усередині будинок б ще красивішим, ніж зовні. Служниця привела Миколая у величезну вітальню, паркетний пол був накритий великим м’яким килимом, у якому проваливалась ноги. На стелі висіла величезна люстра з богемського скла, що переливається всіма кольорами веселки. Катерина Олексіївна сиділа у м’якому кріслі.
-Перше випробування ти пройшов, подивимося, як будеш вести себе далі, – звернулася вона до Миколи.
Він подумав про себе, виявляється, що Катерина Олексіївна спеціально відчувала його. Він, стоячи перед нею, як школяр перед суворої вчителькою.
-Мені потрібен відданий працівник, який не боїться ніяких труднощів, тому я і вирішила тебе випробувати і дуже рада, що ти виправдав мої надії. Прісажівайся на диван.
Микола подякував її, та й сів на диван.
-Хочеш пити? – Запитала Катерина.
-Так, якщо можна.
-Машка принеси дві склянки мінералки.
Служниця злегка вклонилася і пішла на кухню за водою. Коли вона пішла Катя сказала:
-Ти, особливо не дивуйся це моя домробітниця, вона обслуговує мене. Може ти хочеш їсти? Я повечеряти в ресторані.
Хоча Микола давно нічого не їв, але він скромно відмовився.
-Ну й добре, зранку поснідати, – сказала Катерина.
Увійшла та й принесла дві склянки води. Один стакан вона віддала Миколі, а іншою тримала на таці перед пані. Микола залпом випив воду і через декілька хвилин відчув, що його очі почали закриватися, все тіло стало наливається важкістю, і він почав засинати. Через п’ятнадцять хвилин він спав міцним сном.
-Молодці, зробили все, як я сказала. Скільки він буде лежати?
Катерина заздалегідь проінструктовані невільниць дати Миколі води з розчиненими в ній двома таблетками сильного снотворного.
-Години два-три, Пані, – відповіла невільниця, яку звали Машка.
Пані звеліла віднести невільниця Миколи в підвал, в питочную кімнату. Там вже було все готово для зустрічі нового полонений.
-Разденьте його до гола, заведіть руки за спину і надягніть на них наручники, зв’яжіть ноги, член і яйця також перетягніть шнуром, в рот вставте кляп і засуньте його в маленьку клітину.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: