Скачать видео фото мать трахает сына, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.

-Так, – ледве відповів Микола.
Знову послідував удар чоботи по обличчю, і гострий каблук впілся в лоб раба.
-Ти, дуже безглуздо, але нічого, через тиждень ти будеш, як шовковий. Запомни, худоба, коли звертається до мене, завжди зобов’язаний говорити Пані. Зрозумів?
-Так, Пані.
-За свою норовливість отримаєш ще сто ударів батогом, ти сьогодні мене разозлить. Скільки всього ти повинен отримати ударів?
-Сто шістдесят, Пані.
-Я думаю, що для рівного рахунку двісті, поки вистачить, якщо знову не розсердити мене.
Рабыням віддала теж наказ:
-Що, сучки дивіться, вичищати своїми поганими мовами мою взуття, опять я про цю мразь всі чоботи испачкали, і не забудьте вилізать, як слід мої підошви.
Господиня сиділа на троні, а голі рабині, перебуваючи на жовтих, лежали біля її ніг і вилізивалі чоботи. Коли чоботи блищали, Пані звеліла невільниця розв’язати Миколі ноги і помістити його на спеціальне пристосування для покарання. Це пристосування являло собою, чем-то дибу, чем-то «козла». Рабині підбили Миколая до пристрою, перегнули його через дерев’яний барабан, руки звільнили від наручників і закріпили їх знизу, прив’язавши до передніх ніжках станка, широко раздвінув ноги, прив’язали до задніх ніжках.Повернувши ручку, яка знаходиться з боку верстата трохи раздвінулі його ніжки, так що раб був повністю розтягнутий.
Скачать видео фото мать трахает сына, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.
-Ну, що раб тепер зрозумів. Як не слухатися мене, – сказала Пані.
Вона підійшла до розп’ятого невільницю, тримаючи в руках шкіряний батіг, передбачено поданий однією з невільниць. Піднятий батіг до губам Миколая, вона сказала:
-Целуй батіг, який буде навчати тебе, як слухатися свою Пані і проси мене покарати тебе за твої проступки. Якщо в дальнейнешем ти будеш нерасторопности рабом, він постійно буде гуляти по твоїй спині і заднице.
Раб, боячись розсердити пані, поцілував батіг. Після цього Катерина почала завдавати ударів по спині та заднице раба, вона била сильно, намагаючись закрутити і відтягнути кожен удар. Батіг сильно врізався в тіло раба, він не міг зрушити з місця, так як був міцно прив’язаний і беззахисним перед ударами. Від гострого болю Микола почав кричати.
-Заплющ свою пащу, інакше додам ще сотню ударів, – прошіпела Пані.
Микола, як міг, креп, але коли кількість ударів перевалило за сотню, він знову не зміг стримати сліз, які лилися ручьем з його очей. Він боявся кричать, а тільки хріпел. Після сто п’ятидесятий удару він втратив свідомість, але Пані була захоплена покаранням, що не помітила цього. Після того, як було завдано останній удар, вона знову піднесли батіг до губам раба, але побачивши, що він втратив свідомість, презирливо сказала:
-Раб, хліпкій, какой-то попався, всього-то двісті ударів отримав і відключився, що ж з ним буде далі. Ей, тварі, – звернулася вона до невільниць, – приведіть його в порядок.
Віддавши наказ невільниць, Пані уселась на свій трон.
На Миколи було страшно дивитися всі ноги, спина, задница були покриті кров’ю. Тіло було фіолетово-синім від рубців, що залишилися після ударів батога. Коли невільниці його розв’язали, він нічком впав на підлогу. Вони вмили тіло Миколи від крові холодною водою, піднесли до його носі нашатирь, але все одно він не міг відійти. Спостерігаючи за цим процесом, Пані сказала:
-Віднесіть цю тварину в кут кімнати, облийте, як випливає з шланга холодною водою, чому мені постійно приходиться вас вчити, теж захотіли опинитися на його місці.
Рабині поспішили виконати наказ Пані. Вони оттащил бездиханний тіло до отвору в підлозі, де знаходився слив, включили холодну воду і стали з шлангів, сильним натиском поливати раба. Микола потихеньку почав приходити до тями, він спробував відкрити очі, але відразу не зміг цього зробити, в них були криваві відблиски. Поступово він повертався в реальність, він лежав на холодній підлозі, весь мокрий, побиті і не міг пошевельнуться, так як кожен рух приносило величезну біль.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: