Всё порно секс эротика фото – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.

Моє тіло, потихеньку стало переміщуватися з лавки, лавка втратила рівновагу і з грохотів впала на підлогу разом з нашими тілами.
– «Вітенька, мені боляче, я сильно вдарилася, відпусти мене. Я на тебе образилася, я не хочу так », – намагаючись сопротивляться, вирватися з міцних обіймів, сильно стискаючи стегна, пліток ноги, закриваючи доступ до промежини.
Всё порно секс эротика фото – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.
Але він був неумолім, більш того, його рука, підхопив ліву ногу під колінами, сильно задрали її вгору, майже притиснувши до грудей, не даючи можливості стиснути мені ноги й не допустити стороннього до своїх красу, відкриваючи до них вільний доступ.
– «Вітя, не треба. Я не хочу », – з останніх сил вирвалось з моєї грудях, але я вже відчувала, як хтось відводить другу ногу в сторону, и чужие губи стосуються лобка, промежини, гарячий мова пестить статеві губки, порушені клітор.
Пристрасні, гарячі губи схопили вишенка клітора, потягли до себе, то змилуйсь, придавили до язичком, який бешено, забігали за його голівці, виривая з мене стогін хтиве стогін. Стон поранений самки, поранених у саме серце. Який сором, я стогнав під губами чужого чоловіка, якого зовсім не знаю. Мені все одно кому віддатися.
Все я пропала, пропала під ласка цього наглого язичком. Зрозумів це і він, убистряя все сильніше і сильніше свій шалений танець любові, змушуючи вигібаться тіло, видавати хтиве стогони.
Сльози образи зійшли з моїм щекам, усвідомивши своє падіння і безглуздя опору, і я здалася.
– «Не плач, Ніночка, все буде добре, тобі сподобається», – шептал Віктор мені на вушко, ніжно цілу його, а його товариш вводив у піхву, змоченою слиною головку члена, намагаючись, як можна вище підняти мої ноги, поклав їх собі на плечі.
Змочувати головку члена, не було ніякої необхідності, так як піхву було розкрито і рясно зволожити слідами наших любовних утех, і чужа плоть проскочила під черево. Вона була більше, ніж у Вити, здавалося, що заповнила весь мій жівотік. Але продовжувала все далі і далі, глибше і глибше лізти всередину.
– «Ой, ой, ой …», – постанивала я, коли голівка билась про задню стінку піхви, заподіюючи деякі неприємні відчуття.
Але це у мого насильника викликало зовсім інше відчуття, він сприймав звуки, видаються мною, як звуки пристрасті й намагався все глибше засунути в мене, своє зловісне гармат.
І ось вже чути, як у темряві, лунають хлесткіе удари стегон про сідниці, чавкающіе звуки генерує вкладання, коли воно, то випускає, то знову впускає головку молодого здорового члена. Необхідності більше тримати мене немає, я здалася, здалася на милість переможцям. Тепер всі мої принади в повному їх розпорядженні, і вже ніхто не запитає, як мною можна користуватися.
Витя лежить на підлозі поруч, пестить соски і тихо шепоче:
– «Ну що, лапочка, так тобі добре?»
Але ці слова викликають у мене нові всхліпиванія і потік сліз.
– «Добре, Заспокойся, емірату, все буде добре»
Але його слова нисколько не заспокоюють мене. Я лежу НЕ спині, зігнутою майже навпіл, з високо задрали ногами, лежащими на плечах насильника, а він по черзі, то витягує, то пестить вхід піхви, то глибоко, на всю свою довжину, засовывает член в звикли вже до нього живіт.
Але саме страшне було те, що Вітіни ласки моєї грудях, плоть, розпирала тіло нутрощі, ублажения тіла двома коханцями все сильніше і сильніше розпалювали пожежа пристрасті.
І коли мій насильника задергался, випустивши изрядную порцію гарячої сперми, я спробувала вигнута, ноги мої задергалісь, по тілу пробежал озноб. Я затряслась, і хвиля оргазму обрушилася на мене, яку стримати не було ніяких сил. Все, я скінчив під ласка іншого чоловіка в присутності свого коханого.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: