Все права защищены © 2008-2009 фото подрочи– тебя порадует!

-Це якесь непорозуміння.
-Тут немає ніякого непорозуміння, комп’ютерні фахівці прийшли до єдиного висновку, що всі протизаконні дії були зроблені тільки з Вашого робочого комп’ютера, коли Ви були присутні на робочому місці. Скажіть, Ви були на роботі 15-го, 16-го, 17-го грудня минулого року?
-Вибачте, а можна дізнатися, які це були дні тижня, тому що минуло близько двох місяців, я по числах погано орієнтуюся.
Следователь дала йому минулорічний календар. Сергій подивився і сказав:
-Так, був, це були будні, а я по буднях працюю, не хворів і не брав відпустки.
-Ви куди-небудь надовго відлучати зі свого робочого місця.
-Нет, специфіка моєї роботи полягає в тому, що я постійно перебуваю біля комп’ютера, тим більше, що я не курю і рідко покидаю своє робоче місце.
Все права защищены © 2008-2009 фото подрочи– тебя порадует!
-Ознайомтеся тепер, будь ласка з висновком експертів 15-го грудня в період з 15 годин 30 хвилин за 17 годин 18 хвилин з Вашого комп’ютера було знято з рахунку № … … … – двісті тисяч євро. 16-го грудня в період з 11 годин 30 хвилин за 13 годин 20 хвилин – триста тисяч євро та 17-го грудня в період з 15 годин 18 хвилин за 16 годин 43 хвилин – двісті тисяч євро.
Ми перевірили, в цей час Ви знаходилися на своєму робочому місці, це підтверджують майже всі співробітники, які працюють з Вами, так Ви і самі цього не заперечуєте. Але є ще техніка, ми переглянули камери відео спостереження, які встановлені в Вашому робочому приміщенні, на них також видно, що за даний період часу, ви нікуди не відходили зі свого робочого місця, і ніхто до вашого комп’ютера не підходить, так що голубчік, всі обставини проти Вас.
-Містика якась. Я, правда, нічого нікуди не перекладав і ніяких грошей не з чиїх рахунків не знімав.
-Все по началу так говорять. Нічого посидіть в камері, подумайте, може, пригадайте, як усе було. І найголовніше питання, де гроші, куди Ви їх перевели. Раджу вам у всьому щиросердно зізнатися і повернути викрадені гроші законному власнику. Також за допомогу слідству та повернення грошей, я обіцяю, що Ви отримаєте не максимальний термін, а всього лише шість років.

-Скільки? Ви, мабуть жартуєте.
– Не маю такого бажання. Ви ізумлени, зачитував статті, за якими Ви звинувачуєте. Стаття 158 частина 4 пункт «б», крадіжка в особливо великому розмірі карається, позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років зі штрафом у розмірі до одного мільйона рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до п’яти років або без такого . Далі, стаття 159 частина 4 шахрайство, здійснене в особливо великому розмірі, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років зі штрафом у розмірі до одного мільйона рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до трьох років або без такого . На жаль, Карний кодекс не я придумала. А, як же Ви думали, що тут з Вами жарти жартують.
З огляду на те, що розмір викраденого становить дуже велику суму, будьте впевнені, що суддя призначить термін по максимуму. Ну, що будемо ще відмикали. Щоб Ви не думали, що я жартую, ось ордер на Ваш арешт, підписаний прокурором.
-Що ж мені робити, я зовсім не винен.
-Ще раз даю Вам гарний рада, зізнався у всьому.
-Зізнатися в тому, що не робив.
-Яка різниця, робив не робив, факти річ уперта, тим більше, що всі вони кажуть проти Вас, Ви самі в цьому переконалися. Даю вам стовідсоткову гарантію, що Вам не допоможе не один адвокат, у звинувачення достатньо доказів, щоб засадити Вас за грати на довгий термін.
Сергій обхват голову руками, він не знав, як йому вчинити. Молода слідчий бесцеремонно роздивляються його пильним поглядом. Він підняв очі на Ірину Миколаївну і з благанням у голосі вимовив:

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: