Вы можете смотреть девушка дрочит, у нас есть онлайн порно.

В даний момент, йому потрібно було звідси вибратися, і Сергій вирішив погоджуватися на будь-які умови, які висуне слідчий.
-Так, продовжимо нашу розмову, ти мені так не дав договорити, перервав мене, але про це ти ще сильно пожалеешь. Скільки ти отримуєш на місяць?
-Коли, як від тридцяти до сорока тисяч в місяць. Іноді бувають премії.
-Будемо вважати тридцять.
Вона почала виробляє, одній їй зрозумілі розрахунки.
-Поганий твої справи, Вікторія Павлівна думала, що ти зможеш відпрацювати сімсот тисяч євро, але тебе не вистачить на це всього свого життя. Але так гроші все одно потрібно відпрацьовувати, Вікторія Павлівна пропонує стати тобі, її рабом.
Сергій дуже сильно здивувався цією пропозицією, він думав, що від нього можуть вимагати все, що завгодно, але такого він навіть в думках припустити не міг. Навчений гірким досвідом не став нічого запитувати і вирішив вислухати слідчого до кінця. Ірина Миколаївна тим часом продовжувала:
-Ти, напевно, дуже здивований, цим незвичайним пропозицією, але тобі доведеться добровільно стати самим справжнім рабом, на найближчі десять-п’ятнадцять років, а може бути і до кінця свого життя.Іншого виходу в тебе немає, то як же ти відпрацювати сворованние гроші.
Можеш, звичайно, вибрати термін у в’язниці, але я тобі обіцяю, що зроблю все від мене можливе, що сидіти тобі доведеться дуже важко, навіть сумнівався. У тебе є вибір або стати рабом молодої красивої дівчини або бути петухом на зоні, де, всі десять років тебя будут насиловать з ранку і до вечора. Я добьюсь, щоб термін тобі дали по максимуму. А, найголовніше, що твоє майно перейде на користь Вікторії Павлівни. Коли, через десять років ти вийдеш з в’язниці, у тебе не буде свого кута, здоров’я теж позоставиш на зоні, ти станеш бомжом і опустити на саме дно життя і подохнешь где-нибудь в подворотне, як собака, і ніхто про тебе не пожалеет.
У думках Сергія промайнула вся його майбутня життя, причому саме так, як описала її Ірина Миколаївна. А, вона ніби прочитала думки, Сергія продовжувала:
-Якщо думаєш, як-то викрутитися з цієї ситуації, відразу кажу, отбрось ці думки. Опинилися на зоні, поверь, з тебе обов’язково зроблять півня, я гарантую тобі це на сто відсотків, весь термін проведеш під шконкой, тобі зрозуміло тварь. Я сама особисто буду контролювати, як тобі сідітся, і постійно буду створювати тебе великі труднощі. Ти не зможеш від мене сховатися навіть на зоні.
Почувши погрози на блатною жаргоні з вуст слідчого, яка нагадувала молодого янголятка і була, на перший погляд так невинна, Сергій повністю розгубився. Подумавши, він хвилину, він вимовив:
-Я готовий бути рабом Вікторії Павлівни, – ці слова він ледве выдавил він із себе.
-Ось, нарешті-то в тебе заговорив розум, виявляється, ти не настільки дурний. Сиди тихо, я зараз подзвоню, Вікторії Павлівна і дізнаюся твою подальшу долю, може бути, вона вже передумала робити тебе своїм рабом.
Вона набрала номер телефону та приклавши до вуха трубку початку розмову.
-Вікторія Павлівна, Ви ще не передумали зробити з Нечаєва раба? … Він згоден стати вашим рабом … Да, конечно, все своє майно він перепише на Вас … Обов’язково, він же повинен хоть как-то компенсировать Вам втрати … Завтра с утра, поїдемо оформляти його квартиру до нотаріуса … Добре … Добре … Звичайно … Не переживайте , я все зроблю в кращому вигляді.
Так, завтра до вечора він буде у Вас, а може бути і раніше, я не знаю, на скільки довго затягнеться процедура оформлення документів … До свидания.
Вы можете смотреть девушка дрочит, у нас есть онлайн порно.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: