Смотреть галерею мужчины дрочат, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.

-заклейте, щоб зайвого не вякать і куртку свою дай, а то околеет.
Мені заклеїти рот, а потім Обмотайте скотчем зап’ястя, на плечі кинули важку куртку. Монстр став нахально розглядати мене, через гроші посмішку, і заявив, що не тільки попа хороша, але й дещо інше і наказав мені розсунути ноги.
Я Статуту на нього і спробувала очима сказати, що він божевільний і я не збираюся слухатися.
-Давай-давай !!!.. Покажи нам свою клацаючи!-І він кивнув співучасник, який сидів поруч зі мною.
Мужик поклав руки на мої ноги і став розширює їх в сторони. Я опір, але його пальці настільки сильно встромив в шкіру, а руки були такі сильні, що мої стегнами все-таки раздвінулісь і я відчула як пробіг холодок між відкрили голими губками промежини. Єдине що я змогла зробити-це відвернутися і зажмуріться, а вони почали розглядати мою киска і обговорювати її вголос. Потім мені раздвінулі ноги ще ширше, я не опір, мій підборіддя упирався в плече, і очима я статуту в затонірованное вікно, роблячи вигляд, що я зараз не з ними, і це все відбувається не зі мною.
Мужики оцінювали мій клітор і Монстр дістав мобільник, щоб сфотографувати, мужик грубими пальцями раздвінул мені губки, а потім став їх відтягувати і розводити ще більше.Телефон миті спалахом камери. Вони робили знімки впіхівая в мене пальці … ржала .. потім фоткать анус ..
-Любиш коли вібрує?-Запитав “лисий”. Я нічого не могла відповісти, лише подивилася на нього як можна злее і знову відвернулася. У моїй голові кружили думки: що мене вб’ють, ізнасілуют, і думала що зараз відбувається з моїм чоловіком, чи викликали міліцію … але знову переходять на те, що вони робили з моєю промежини-тут і зараз … мабуть мене найбільше хвилювало, що буде в наступну хвилину. Монстр включив режим “вібро” і притулився телефон до мого клітора. Коли телефон перестав жужжать, він включив вібрацію знову … і знову … і знову … він водив телефоном за моєю промежини і в мене було відчуття що цей телефон пронзает мене електрикою.

Смотреть галерею мужчины дрочат, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.
-Тобі подобається? да?-не відхилиться від клітора-можеш кончить? .. а якщо так?-і він став намагатися засунути мені мобільник в піхву. Квадратна форма явно не була призначена для впіхіванія в жіночі дірочки, мені довелося замичать і задергать ногами, щоб припинили катування. Дві руки знову міцно стримували мені стегнами, а Вагіна вже натягають на заокруглені кути телефону. Відчуття, що мене намагаються розірвати, болю насправді немає, більше перебільшеною страху від такого сильного розтягування … телефон увійшов до середини, їм стали нібито трахать, відчуваю кожну кнопочку на панелі, що труться всередині мене. Раптом цей телефон задзвонив і пытка припинилася. Монстр витягнув його, обтер про чохол сидіння і стряхнув пальці від моїх виділень, відповів на дзвінок. Як я зрозуміла, це дзвонив чоловік залишився вдома з моїм чоловіком, я марно вслушівалась, але не розуміла про що вони говорять, тільки останні слова: “майже приїхали, налаштовує инет і вебку.
” Монстр знову обернувся й демонстративно на моїх очах, повільно провів мовою по своєму телефону …
Двері відкрили і потягли мене на вулицю, довелося босими ногами торкнутися мокрого і брудного асфальту, знову звалити на плече і недбало поплескати по голой попе, що сяяли як місяць до темної ночі. Потім мене внесли в маленьку квартирку і кинули на ліжко, що стояла майже по-середині єдиної кімнати. Монстр тут же сів на корточкі біля стоїть на табуретку монітора, став клацати кнопками комп’ютерної клавіатури, і лаючись матом через кожне слово, підключаючи инет, принялся налаштовувати зображення вебкамери. Через секунду я побачила себе на цьому моніторі, з пов’язаними зап’ястя і заклеєнному ротом, ноги трохи посінелі від холоду, та ще й лямочка сорочки зрадницькому сповзла з плеча, і мені було неможливо її поправити, довелося стиснути лікті, щоб тканина не сповзла і не оголила груди.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: