Внимание, сайт содержит чат лесбиянки– тебя порадует!

Знайомство майбутнього покупця з керівництвом регіональних представництв (а тих набралося чоловік 50 і всі суцільно мужики ) було призначено на кінець грудня. Бос виділив для цієї мети свій «мисливський будиночок» аж в 200 км від Москви. Передбачалося, що день Сергій та Світлана проведуть в ознайомлювальних бесідах з «регіоналами», а на вечір була призначена розважальна програма.
Олександр Васильович хвалиться, що запросив «спеціально навчені команду», при цьому глазки його пожадливі блищали. Світла про себе вважала його «старим козлом», здогадувалася про роль «команди», і розраховувала змити відразу після офіційної частини, сподіваючись, що Сергій доставить її в Москву. Сам Олександр Васильович заїхав перевірити, як йдуть справи, і тут же поїхав, бажаючи зберегти дистанцію з підлеглими. Перед від’їздом він попросив Сергія: «простежити, щоб нашу дівчину не кривдили».
Внимание, сайт содержит чат лесбиянки– тебя порадует!
Але Сергій і не подумав нікуди їхати!
Як таких санвузлів або душових в кабінеті або кімнатах для гостей в будинку не було. Замість цього на другому поверсі розташовувався цілий комплекс з кількома душовими при сауні, джакузі, басейном для плавання і унітазом.
Туди Світла та попрямувала по закінченню трудового дня, тому що окремий туалет на поверсі використовувався чоловіками. Побачене настільки потрясло її, що Світла забула, навіщо туди зайшла. Приміщення було зайнято «командою». Людина 10 дівчат 20-25 років готувалися до виступу. Вони перевдягаюся, фарбувати, приймали душ, безпечно болта між собою. Наряди були мінімалістському, швидше бікіні з прикрасами, косметика яскравою, справа йшла до кінця. Але серед розкиданих по всюди косметічек явно виділялися баночки з лубрикантом і … хвости! Хвости представляли собою пучок синтетичних волосся самої різної довжини і форми, приделать до анальному розширювач. Закінчуючи одягатися, кожна дівчина, як ні в чому не бувало, занурює розширювач в змащення, розширює однією рукою сідниці, а другий вставляли хвіст всередину себе. Розкрив інша двері, ведуча в зимовий сад, і «художній керівник» почав голосно віддавати якісь розпорядження.
Крізь розкриту двері Світла побачила сцену з жердиною, розставлені як у ресторані столики, і натовп збудженому галдящіх мужиков за ними.
Стіл Сергія вона знайшла в кутку залу. Це був єдиний стіл, де замість стільців був кутовий диван. Почесне місце! Його обличчя було повно мальчишеской запалу, він відразу простягнув Світі випивку, а на її питання «ми в Москву не поїдемо?» Не відповів, тому що пролунав гучна музика, і програма почалася. Світлі нічого не залишалося, як забіться в кут з коктейлем.
«Художній керівник» дійсно знав свою справу. Вже після двох виступів стриптизерка температура в залі стала підвищуватися. Дехто навіть став дозволяти собі похлопивать по сідницях официантка, міні-спідниця якої виглядала просто пурітанскі на тлі нарядів виступали дівчат.
Потім пішов кальяни на кожен столик, які расставлял полураздетий офіціант, з метеликом на голому торс. То ли кальян був не простим, чи то в коктейлі что-то було додано, але до кінця першої години програми в психіці натовпу сталися якісь суттєві зміни. Дуже істотні. Тривожний дзвіночок, телефонували в Светіной головке, не даючи їй хмелеть, змусив звернути увагу на те, що захоплення чоловіків стали звучати як-то голосніше звичайного, а очі їх стали затягатися поволокой неконтрольованого збудження.
Дві особливо красивих дівчат продемонстрували на сцені лесбійських гру, настільки зачаровує, що увага Світлани повністю зосередилося на сцені. Спочатку дівчата цілувалися язичком, ласкают плечі і руки один одного, коли вони почали по черзі грати з сосочка, Світлана відчула збудження. Потім дівчата прийняли позу 69 і почали ласкать мовами клітора один одного.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: