Разнообразные порно галереи, школьницы лесбиянки– на нашем сайте, убедись в этом сам.

Вона закінчили перше, під час одного з найбільш яскравих рухів його члена, люто вигнув живіт вперед назустріч йому. Другий раз вона скінчив, вже відчувши, як член вибухнув тугий струменем сперми у неї всередині ….
Зазнавши оргазм, Сергій, важко дихаючи, навалився на Світлу усім тілом, піймав її губи своїми губами, пристрасно поцілував її пересохлого ротом … Деякий час вони мовчки приходили в себе, не змінюючи пози. Светіни ніжки по-прежнему призовної-безпомічно стирчали до верху. Нарешті, його член обмяк, вивалив з ануса, Сергій бессильна сполз на ліжко поруч зі Світланою, поклавши голову на її плече. Светіни ноги опустилися на підлогу, і вона відчула, як з попи полілась сперма. Деякий час вона пробувала звикнути до цього, але неприємні відчуття пересилити. Сергій задрімали, «Пойду – підміни», – вирішила Світу. Схоже, пережите задоволення затемнились почуття небезпеки, не залишає весь вечір. Світла зодягнула, однак труси залишила на ліжка, щоб не бруднити їх далі рясним виділеннями.
Прислухалися. Ніяких нових звуків у коридорі не було чутно. Обманувшісь тишею, Света висунувся в коридор. Офіціант був на колишньому місці, тепер він сидів на підлозі в калюжі сперми, притулившись спиною до стіни. Какой-то мужик, стоячи спиною до Світі, зовсім безшумно трахал офіціанта в рот. Світла прослизнула повз них непоміченою, заглянула в по-прежнему порожню душову, прослизнула всередину …. І, ще раз оглядевшісь, обернулася замкнути за собою двері. Глухий удар з протилежного боку відкинув її від дверей. У душову вломілісь двоє Розлючені мужиков зі стоять членами. Перший схопив Світлу обома долонями за вуха і ривків дернулся її голову до свого живота:
– Сосі!
Света спробувала вивільнити голову, долоні мужика здалися їй сталевими:
– Я НЕ лише повія …
– Сосі, давай, а то ще зараз мужиков позовом, – у голосі другого мужика чулися насмішка, він взявся прістраівать свій член у Светіного особи.
Член першого тикали їй в губи, вона спробувала відштовхнути їх руками. Знову нічого не вийшло, зате в правій руці виявився твердий як дерев’яний кол член другого. Той крякнул, Света підняла погляд вгору і зустрілася з їхніми очима. Погляди мужик не обіцяли нічого доброго. Обривки каких-то думок промайнули в Светіной голові, вона зітхнула і відкрила ротік, зробивши губки акуратним колечко. Член перших проник їй в рот, уперся в небо і рушив далі в горло. Світла поперхнулась, перехопила член лівою рукою і почала пристрасно сосала. Їй не захотілося віддавати ініціативу насильника, щоб не давіться членами під час мине.
Тепер вона сосала по черзі то одному, то іншому. Сосала пристрасно, не смакуючи, і не піклуючись про віддаленні їх оргазму. «Передньої» думкою Світі дуже хотілося, щоб все це якнайшвидше закінчилося, поки не прокинувся Сергій, не пішов її шукати і не застав тут в такому вигляді, з двома членами в роті. «Задній» думкою вона пам’ятала про свою попу, якою уселась на підлогу, всіляко маскуючи мокре пляма Сергєєва сперми, розповзається по спідниці. Светіно мистецтво не залишилося непоміченим. Перший ще якось стримується, оттягівая кульмінацію, а ось другий «поплив». Схоже, йому не дісталося дівчата в цей вечір, Света відчувала, що його член ось-ось послухається її губ і лопне у роті. Другий застонал, його ноги подкосілісь, і він безвольно почав опускатися на підлогу. Світла вирішила не випускати його член з рота, і пішла головою за ним, опинившись на четвереньках. Вона поспішала, додала ласкательних рухів мовою: «швидше, ще швидше, ось-ось ….» Раптом вона відчула, що пожадливістю накриває її, що порушення чоловічого члена в роті передалося їй.
Разнообразные порно галереи, школьницы лесбиянки– на нашем сайте, убедись в этом сам.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: