Бесплатные фильмы западные порно сайты- Самый большой порноархив онлайн!

– Не хочу я її в рот ебать.
Він розгорнув її до себе жопой і кивнув. – Давай, Клим, прістраівайся.
Він сильними руками розвів її сідниці, плюнув на анус і всадив їй в девственно жопу. Девка лемеші, як різані, поки Клим НЕ заткнула їй рот. І вони удвох насаджується її як на шампури. Клим узяв її за челка і довго, грубо надевал її рот на себе, потім розпливатися хуем по обличчю сперму і слюни, подолбіл їм по морді і знову воткнул в рот. А Рокс, теж тримаючи її за волосся, жорстоко насаджується її жопу. Девка мичала, стогнав та голосили. Після 30 хвилинної жорстокої ебли, Рокс витягнув хуй, він весь був вимазан говно, і боєць спритним рухом розгорнув її на 180 градусів. Не встигла полонянка усвідомити, що зараз буде, Рокс воткнул брудний член їй у горлянку. Деваха прийнялася сосала свое дерьмо з жахом в очах. Знову у неї почалися спазми, хлопець міцно тримав її голову, піхая в неї хуй, і зажав їй ніс. Вона почервоніло, з очей лилися сльози, шлях блювотини був перекритий.
– Ковтав, сучара бацільная. – Сказав Рокс і задрали їй голову догори. Їй довелося ковтати. Потім він відпустив чеченку і та обригалась, як ніколи в житті.
– Давай, калашом, тепер ти.
Я піхнул її ногою, і девка разлеглась в калюжі своєї блювотини і говна, що кусками вивалюйте з її раз’ебанной діри. Мужики тиснути їй на плечі ногами. Я спустив штани і присів над її харей. Трохи поднатужівшісь, я вивалив таку купу говна їй в рот, що терористки подавилися і знову почала блевать. Її особа повністю було приховано дерьмом. І ті бійці, що тримали її, стали пропихивать берцамі моє говно їй в рот. Телка початку мета, а ми заспокоювали її ласкавими словами та хворобливими ударами. Вона знову обригалась, але вже на себе. Моє місце зайняв Кен. Той обосрался не гірше мене, завалив їй все обличчя, шию, груди та волосся. Потім це зробили й інші.
Запах дерьма не показали нам самим приємним в житті, але нерви у моїх хлопців міцні, тому блевать ніхто не став, а вот телка навпаки, обригала все навколо і себе саму. Щоб навести порядок, Ведмідь змусив її сожрать все, що було на ній і навколо неї. Потім її колись горду, а тепер роздавлених і приниження прив’язали за руки до стелі кишки її подруги, і потовк їй ребра. Рокс зробив бомбу з 20 грамів тротилу (менше, ніж у протипіхотних мине) і засунул ей в піздень.
-Не потрапиш ти в рай, сука! – Сказав він і натиснув кнопку детонатора. Бабі відірвало ногу і половину жопы. Вона померла секунд через п’ятнадцять від больового шоку. А ми з почуттям перевиконання боргу підхопили солдата і попрямували в Моздокскій госпіталь.
Через тиждень ми раптом дізналися, що виявляється, весь наш загін загинув ще півроку тому, а я отримав звання генерал-лейтенанта і Зірку Героя посмертно. Цікаво …
Відгуки надсилайте на daxxx@bk.ru
Минуло вже два місяці з тих пір, як я стала бомжовской шляхах та їх сортиром. І ось я прийшла додому під ранок з корпоративної п’янки і вдома уловили так полюбився мені запах дерьма. У ванній горів світло, я заглянула туди і побачила там мою дочку! Вона була одягнена в топик та коротку спідницю, з пиздой стирчали її трусики, і вся вона була перемазана говно і блювотини. Очі її були закриті, вона, тихо постанивая гладити свою піздень, сиськи і засовывала брудні пальці у свій дерьмово рот. Я подивилась на неї і так сильно порушила, що кинулася її облизувати. Кіра відкрив очі й простонала:
Бесплатные фильмы западные порно сайты- Самый большой порноархив онлайн!
– Виебіте мене сильніше, будь ласка. Я зроблю все.
Моїй доньці 19 років. Струнка фігурка, смазливая мордашка, сиськи 2 розміру. Вона була вимазана дуже товстим шаром, дерьмо все ще стікає з неї, я слізивала і їла. Потім вона відкрила очі і кілька секунд тупо на мене дивилася.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: