Разнообразные порно галереи, порно сайт – на нашем сайте, убедись в этом сам.


– А Закусило?
– На тебе ж дохуя закуски. – Відповіла бомжіха.
Я зняла з себе шматок говна і засунула в рот. Потім мені наказали відкрити рот, і вони стали струшувати в нього попіл, плювати і сморкаться. Я, гоняя у роті цей коктейль натягнув сукню, і, не витасківая пляшок з дірок поплелась додому.
– Тобі сподобалося, блядіна? Приходь ще! – Сказав один із бомжів.
Я потім часто туди приходила. Тепер я лише повія, підстилка, сортують для бомжів.
Відгуки надсилайте на daxxx@bk.ru
Громкая музика грала весь вечір. У сусіда по майданчику було свято. Вообщето він був нешумний, так любив випити, так приводив додому друзів, але завжди вів себе пристойно і культурно, навіть наводив марофет в під’їзді, коли була його черга. Оскільки будинок наш був двоповерховий і в кожному під’їзді по чотири квартири, по два на поверх, йому це було не так вже й складно. Працював він де-то слюсарем. Дружина від нього пішла. Син виріс і де-то вчився. Ось йому нічого не залишалося, крім як попівать горілочка в своє задоволення, звичайно з друзями. Ось, з ним ми б сусіди з другого поверху.
У нас навпроти все навіть дуже добре. У квартирі все дуже красиво і дорого обделано. Живемо ми втрьох, мама я и отчим. Отчим займає якусь гарну ревізорскую посаду у великій державної компанії, з дуже навіть пристойним платнею. Він старше мами на п’ятнадцять років. Вони з ним одружилися, коли я не ходив навіть ще в садок. Тато нас з мамою кинув і вона молода, але дуже гарна дівчина легко здобули собі гарного кавалера, який також був розлучений і мав вже дочку і сина, але заробляв з лишком на всіх. Але зараз мені вже п’ятнадцять, а моїй мамі тридцять шість, але вона не скільки не втратила сексуальності. У неї також була шикарна фігура, як і в молодості. З великою красивою грудьми і широкими стегнами, гарною талією і дуже сексуальними ногами. Вона була трохи вище середнього зросту, у неї були довгі, гарні темні волосся і лише дрібні зморшки на обличчі видавали в ній немолодий жінку, але надавали моїй мамі гарний шарм. Вона теж для себе працювала у вітчима у відділі, Відучившись в свій час в потрібному вузі.
Був вівторок. Вітчим був у комадіровке, что-то где-то перевіряв. Мені завтра треба було йти як звичайно в школу, а мамі відповідно на роботу. Було вже пізно і пора лягати спати, але музика і гульба у сусіда все не припинялася. Мама давно вже прийняла душ і висушити волосся і ходила по дому в довгому махрові халати з пояски на талії. Спати було лягати безполезно, музика навряд чи дала б заснути та й гудіння і сміх голосів намагалися перекричати музику теж було добре чути.
– Ну все не витримала мама, вистачить і пішла розбиратися в халаті і в тапочках на майданчик з сусідом, я стояв у коридорі і через пріоткритую двері і вічко стежив за тим, що відбувалося. Двері відкрив п’яний сусід.
– Ну что может хватит уже бесіться і ляжем спати все-вимовив сусідові мама
Разнообразные порно галереи, порно сайт – на нашем сайте, убедись в этом сам.
– Ну прости господиня, ну привід у нас, брат приїхав п’ятнадцять років не бачив, ну не просто так Гудима, він проїздом, вот гуляємо поки він тут так мужики наші по дитинству зібралися-вибачився пояснював сусід
– Ну идите в кафе і пийте хоч все ніч, а нам спати треба на роботу завтра йти-не відступала мама
– Ну послухай сусідка я що кожен день гуляю, разок в рік і вдома можна – намагався її вмовити мужик
– Так я не збираюся тут усю ніч з вами сперечатися, не успокаевайтесь дзвоню в міліцію все – як відрубав мама і розгорнулися зібралася йти
– дрянь-в серцях сказав сусід
Мама різко повернулась до нього і сміливо дивлячись в упор суворо запитала:

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: