Скачать видео порно сайт vuku ru, у нас всегда было порно!

Обійшовши своє “побудову”, я опинився ззаду. Вони боялися повернути голову, щоб побачити, що їх чекає. А мені відкрився вид п’яти апетитних попок, чоловічих і жіночих. І я почав їх лапа без розбору. Кто-то здається казав “ні”, але ніхто не пішов. Я дістав свій хуй. А він у мене міцний і довгий, 20 сантиметрів у довжину. Я підійшов до Ліною і злегка нахиливши її, так що її грудки стали колихаться. вона подумала, що я зараз виебу її і закрила очі. Але я тольео отшлепал її своїм хуем, насолоджуючись ніжною шкірою її киска і хвата за соски.
Птом я змусив всіх встати в коло на коліна. вони зрозуміли, чого я хочу. Щоб не спугнуть хлопців, я вирішив почати з дівчат. Підійшовши до Касс, я підняв її голову, направив до свого члену і легко запіхал його їй в рот. вона почала сосала, а я зверху милуватися тим, як входить в губки дівчата мій член. я трахал її в рот насолоджуючись легкими торкання язичком. -Сосі, красуня, мені подобається! Старайся і яйця поліжі! – Сказав я. І тут почалось щось незвичайне. Христина злякалася, що додому відправиться тільки Касс, прільнуля до мого хую сама, буквально оттолкнув Кассандра. – Не сваріться. дівчинки, мого члена вистачить усім, – заспокоїв її я. – На відміну від місць на літаку …
Вона сосала изо всех сил, беручи член глибоко, з чмоканьем. Висунув мову, вона почала бити по ньому моїм хуем, поглядаючи на мене кокетливі поглядом. Справжня блядь. – Так, крихта, ти добре сосешь …
всі стояли досить щільно, тому я почав брати за гллови тих, хто не брав участь і прідвігать їх до себе ближче. Кас, Христина та Рой виявилися прямо біля мого хуя, а Девіду з Ліной довелося уткнути особами в мою задницу. було приємно відчувати їх подих. Я сова по черзі всім девчонкам і як то непомітно і природно засунул свій хуй в рот нічого не підозрював рою. Він схопився руками за мої руки, нанизуються його рот на мій хуй і спробував звільнитися, але не тут то було. я міцно тримав його і ебал в рот від всієї душі.
Він не сосала, зате намагався виштовхнути мій член мовою, і це мене збуджує. У нього нічого не виходило, а я не припиняв сношать його в рот. Нарешті я відпустив його ради ще однієї чоловічий глотки. Швидко повернувшись спиною в моїм колишнім сосалкам, я завантаживши хуй в рот Девіда. і він не пручався! ег губи розслабилися і він покірно приймав мій член.
– Сосі його! – Крикнув я на хлопця. від несподіванки він перевелна мене погляд і взявся сосала, дивлячись на мене у всі очі. Потім хотів їх відвести, але я вже не дозволив. Я достал хуй і почав возити їм по обличчю молодого хлопця, міцно тримаючи його за волосся і дивлячись в очі. Такого приниження він ще не відчував.
Я зрозумів, що Ліна користується перепочинок. Вирішивши, що це потрібно негайно виправити, я перейшов до ебле. Поставивши риженькую раком на пісок, я піднявся на неї і почав пяліть. У неї була вузенькою приємна киска, рожевий і ніжна. Я ебал її з усіх сил, шлепая яйцями по пиздой, вцепились руками в круглі сідниці танцорші.Решта спостерігали, сидячи на піску.
Я ще поеб її, гарненько полапал і зрозумів, що хочу спробувати попка Девіда. Всі блондина спочатку ідори і мені хотілося це перевірити.
– Ну що сидиш, йди сюди. я тебе виебу. – Заявив я йому. Як уві сні він піднявся і підійшов до мене, не знаючи що робити. не так сподобалося дивитися на нього, поки він сосала у мене, що я вирішив повторити цей трюк. Тільки з невеликою представлением спочатку.
– Ей, Рой! – Сказав я другому парню. – Ти ж не хочеш, щоб я порвав попка твоєму другові?
Скачать видео порно сайт vuku ru, у нас всегда было порно!
– Ні, – нерішуча відповів він. – Тоді поліжі йому дірку, щоб я легше туди засади, – запропонував я тоном. НЕ тпящім заперечень. Він вагався. Тоді мої очікування справдилися: залівшісь фарбою, Девід сказав: – Рой, будь ласка. Зроби, як він просить, – і не вагаючись встав на рак. Я сазан му лягти на груди і прогнуться і наказав: – раздвінь для друга свої булочки.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: