Смотреть бесплатно Эротика, кунилингус? Ты его нашел!

Він став швидко наносити удари від спини до ніг, так що до десятого вся попка була покрита рівними смужками. Вона возілась, вскріківала, постанивала, але встигала вважати.
Тепер ти повинна подякувати мене. Але спочатку ставай на коліна.
Вона стала на коліна.
– Спасибі Пан.
Він підніс до її губам ремінь, і їй не залишалося нічого, окрім як поцілувати його .
Смотреть бесплатно Эротика, кунилингус? Ты его нашел!
– Добре, тепер можеш роздягнутися.
Вона була остаточно зломлений, але сама, не чекаючи цього, вона відчула, що вона дуже порушено. Вона зняла з себе весь одяг і вже за звичкою сама стала на коліна.
Він дістав мотузку і зв’язав їй руки за спиною. Вона була настільки порушено, що все, про що вона мріяла, це скоріше відчути його член всередині себе. Він наче читав її думки.
– Ну що я дивлюся тобі все це сподобалось, хочеш, щоб я тебе трахнул?
– Так мій Пане!
Він почав роздягатися , вона з хвилюванням спостерігала за ним. Він зняв футболку, вона побачила його широкі плечі і сильні руки. Їй захотілося, щоб він скоріше обійняв її цими руками. Він почав розстібається брюки і, нарешті, стянул плавки. Вона побачила, що він був вже збуджений, його член здавався їй таким великим. Він підійшов до неї, вона зрозуміла що від неї вимагається, слухняно відкрила ротік і стала ласкать його член язичком і губами, постанивая від охопило її бажання. Потім він опустився до неї і став ласкать її груди, вона звивається, стогнав від нетерпіння і хотіла, безумно хотіла його.
Але він не квапився.
Спочатку він повставляв їй в рот кляп.Потім, обвязав їй шнуром соски, він завів мотузку за спину і прив’язав її до пов’язаних рукам, підняв їх трохи вгору, таким чином, що якщо б вона опустила руки нижче або поворушив ними, мотузка натягується і тягла її груди вгору. Потім, нахиливши її вниз, він вирішив, що варто ще додати удари ремнем. Спочатку він не поспішаючи поводили ременем за її ніг і попка, а потім наніс декілька не сильних ударів і поступово збільшуючи силу удару він порол її все сильніше, до тих пір, поки її попка вся не закрий червоними смужками. Вона смикати і звивається під ударами, від чого її соски вытянулись і густо почервоніло.
Від болю і приниження сльози навертаються у неї на очі, але в той же час пекучі бажання все більше розростався всередині її, і коли він, нарешті , грубо і бесцеремонно увійшов до неї, вона прогнулась і всім тілом подалася назустріч йому.

Іван уже тривалий час працював в Західній компанії і досяг посади директора вітчизняного філії. Його обов’язки були дуже широкі, але вони обмежувалися невеликий фінансової залежністю і головне кадровою політикою. Наймання нових людей і затвердження співробітників здійснювали іноземці. І ось у відповідності з кадровою політикою один зі старих керівників одного відділу змушений був піти на пенсію за віком, а на його місце треба було взяти кого-то другого. Іван не мав до цього ніякого відношення крім того, що з цією людиною йому потрібно було працювати. І ось незабаром він дізнався, що на посаду взяли досить молоду жінку. Він не сприймав це серйозно до пори до часу.
Коли йому показали дівчину, він дізнався в ній свою стару знайому Катерину. Та й яка це була знайома! 5 років тому Іван хотів дістати її, він був по вуха закоханий в неї. Але в нього так нічого і не вийшло. Потім, остудив до неї, він знайшов іншу дівчину, з якої і жив зараз в шлюбі. Від спогадів зараз у нього не залишилося нічого, крім роздратування і неприязні.
Іван не хотів би мати такого співробітника і тут він майже що в перший раз пошкодував серйозно, що він безсилий у кадровій політиці. Але робити було нічого, залишалося змиритися, хоча б на час. А потім ….

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: