Качественное видео про порно разврат бесплатно без регистрации и смс можно у нас и только у нас.

Їх ноги приваблювали його погляд особливо Машини. Але цього ніхто не помітив так як всі дремалі.Вдруг машина задергалась і зупинилася. Водій запрічітал і зацокал мовою і вони з пасажиром голосно розмовляючи вийшли назовні. Жінки звернули увагу, що чужинців були росли мускулістимі чоловіками не старше сорока лет.Вигляделі потужнішою ніж їх мужья.Алкоголь ще не виветрелся и Наташа на мить представила як один з них має її ззаду … стало тепло внизу живота. Всі прокинулися і почали виглядає з вікон в надії побачити, що там відбувається за підняті капотом автомобіля.Пассажір приїхав в салон і скользнув поглядом по жінкам сказав чоловікам, що треба вийти допомогти.
Коли вони вийшли він зачинилися бокову двері мінібуса. Жінки сиділи мовчки почему то стало тривожно на душе.За вікном була ніч, вони були на неосвещенной вулиці поруч із якимось невисоким строеніем.Вдруг почулося возня, після чого перелякані жінки побачили, що їхніх чоловіків які почему то не опираються отволаківают під всередину будівлі, де спалахнуло світло як тільки вони там зникли. Це виявився одноповерховий будиночок в стилі місцевих будівель з прямими кутами і плоскою дахом. Маша підбігла до дверей і спробувала її відкрити, але нічого не виходило вона була защелкнута. Тут з’явилися їх, тепер уже, викрадачі. Той хто був пасажиром сильно отодвинул двері, так що та трохи не вилетіла з пазух.Опешівшіх подруг стояли біля дверей він сват за волосся і з звіриних риком висмикнув назовні і не зупиняючись, потягнув їх широко крокуючи під всередину.
Подворачівая ноги на високих підборах вони засеменілі захоплюємося викрадачів в дом.Войдя під всередину він швирнул їх на підлогу накритий великим килимом, упавши вони так і залишилися на ньому озираючись вокруг.Ето була досить велика кімната з ліжком столом, і какими то пуфамі у стіни складеними у вигляді великої лежанки. У другої стіни лежали їхні чоловіки зі зв’язаними руками і ногами. Судячи з усього вони були живі тільки без свідомості. Він підійшов до Маші і взявши за руки сильно підняв її. Вона ахнула.РОстом вона була нижчою від його на полголови. Він, він поволок її до ліжка, туфлі впали і вона сучіла, босими ніг по кам’яних підлозі намагаючись сопротівляться.Платье задрала і показала її розкішну попу в білих стринга.
Наташа кинулася було на нього б допомогти подрузі, але отримала оплеуху від водія, який тут де підхопив її і потягнув до пуфам.В цей момент Сергій відкрив очі. Голова трещала від отриманого удару по потилиці, але від того що він побачив похолодело внутрі.Два здоровенний мужика в різних той скороход кімнати волокут їх визжать і брикающіхся жен.Павел так само Зашевелились і тут же завмер побачивши цю каріну.Сергей спробував вивільнити, але було марно , пов’язані вони були вміло. Доводилося тільки спостерігати не маючи ні найменшої можливості вмешаться.Тем часом “пасажир” повалили Машу на ліжко. Брітелька в одного плеча злетіла оголюючи невелику груди, він тут же ліг на неї запустивши долоню між ніг.
Качественное видео про порно разврат бесплатно без регистрации и смс можно у нас и только у нас.
Сергію було видно як він мнет стегнами його дружини, яка без успішно намагалася звільниться від нього. Його долоня проникла під тоненькие стринги та пальці вже щосили орудовали в ній. Спортивні штани топорщілісь і було видно, що тканина з працею стримує натиск його члена. Він рявкнул на неї сильно тряхнув її за горло, вона на секунду завмерла і він продовжив важко дихаючи постанивая і що то примовляючи терти її між ніг і голосно прічмоківая цілувати її в шию, губи й груди, як солодку цукерку.Вона тихенько похниківала, що було дивно чути навіть в такій ситуації від тридцяти трьох річної жінки, зовсім здали під напором здоровяка.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: