Разнообразные порно галереи, бесплатные порно сайты,разврат– на нашем сайте, убедись в этом сам.

Запах ліків дають її білий халат, а холодність рук пояснювалася тим, що, хворів я в середині січня і Єва Адамівна зайшла у будинок з морозу. А від її тіла пахло духами, але тоді я був занадто малий щоб про це замислюватися. А от зараз, я вже з насолодою вдихають аромат її тіла змішаний з парфюмом. А ось руки її, які я прикували до спинки ліжка наручниками, такі ж холодні і вологі, тому що Єва Адамівна сильно нервує в цей момент, по зрозумілої причини. Але, про все по порядку. Я, її після хвороби більше не бачив, і майже забув про неї. Потроху мене настигло неминуче половое дозрівання із супутніми цьому явищу неприємними речами, як те, прищі, постійні роздуми про секс і тяжкий тягар сексуального самотності.
Я не те що б некрасивий, але досить непомітний хлопець, до того ж не роблю особливих успіхів у навчанні та спорті. Тому мені залишається лише милуватися своїми однокласниці і вожделеть їх, у таємниці онаніруя вдома, на самоті. І ось, у цей момент мого життя я бачив Адамівна другий раз. Вона прийшла зачем то до нас, ніби у справах до моєї мами. Вона стояла та розмовляла з мамою, у передпокої, рівно п’ять хвилин. Втім, цього часу мені цілком вистачило, щоб її розглянути і після цього розглядання в низу мого живота звично сладостно занило. В самом деле, перше, що привертало увагу це іссіня чорне волосся і такого ж кольору трохи раскосие очі.
Потім груди не занадто великого розміру, але приємно округла, це було помітно через блузку дуже добре. Досить широкі стегна її обтягнуті щільної сірої спідницею, що закінчується трохи вище колін. А мускулістие засмаглі ікри Адамівна, переходять у тонкі щиколотки, адже їй доводиться багато ходити пішки. І чудові пальчики, з нігтями пофарбовані рожевим лаком, визирають з-під легких босоножек з каблучками. Зрозуміло, що після її догляду я зайнявся своєю улюбленою справою, онанізму, та й потім часто мастурбіровал, спочатку просто згадую, як вона стояла в коридорі, а потім представляючи нас у різних ситуаціях, в яких наші відносини розвивалися за обопільної згоди. Ці мрії зовсім витіснили фантазії за участю моїх однокласниці, до того ж Адамівна продовжувала часто до нас захажівать.
Разнообразные порно галереи, бесплатные порно сайты,разврат– на нашем сайте, убедись в этом сам.
Потім у моїх фантазія щодо Адамівна стала переважати тема згвалтування. Мабуть, причиною був той факт, що подібний варіант подій більш реалістичний, ніж варіант, у якому Адамівна спокушалися під час проведеного їй медогляду на принадностями четирнадцатілетнего прыщавого пацана. Мої батьки поїхали на дачу в одинадцять, залишивши мене одного до вечора. Сьогодні Єва Адамівна на повинна зайти до нас. Мама чекала її приходу до останнього, однак після того, як мій батько почав лаятися матом, вона все-таки поїхала, попередивши мене, що якщо Єва все таки прийде, вибачився і скажи, що я її не дочекалася. Коли вони поїхали, я серйозно подумав, що в цій ситуації є реальний шанс здійснитися моїм сексуальним мріям і ця думка мене сильно злякала, порушив одночасно.
Чим довше я думав про це, тим сильніше я збуджується і тим слабше ставав страх. Страх невдачі, про наслідки я в цей момент не думав. В кінці кінців я прийняв рішення треба спробувати. Мій батько був міліціонером і я знав, де він ховає наручники, кілька разів знаходив їх у тумбочка в батьківського спальні. Дзвінок у двері пролунав в дванадцять. До цього моменту я вже повністю підготувався. Відкриваю двері. За дверима стоїть вона, предмет моїх сладостних мрій. Одягнена вона так само, як і в другу нашу зустріч та ж спідниця, та ж блузка, ті ж босоніжки. Тільки педикюр тепер сріблястого кольору. Привет, Антоша. А мама вдома, запитала вона мене? Голос у неї жіночний і м’який. Так, але вона вийшла в магазин, зараз підійде. Ладно, я попозже зайду, вона спробувала розвернутися, але я її зупинив.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: