Внимание, сайт содержит после секса, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.

А через мить на неї, взвізгнувшую від несподіванки, обрушився цілий потік пряної мутной вологи, вмить залепівшей рот, ніздрі і вуха. З трудом распахнув сліпшіеся навіки, відчайдушно отплевиваясь і примудряючись при цьому оглушливо чихать, вона кинулася бігти. Густа біла маса, закриє її з голови до ніг, сковували руху, вона не встигла зробити й десяти кроків, як земля содрогнулась і ледь не підкинула її в повітря – важать десятки тонн діплодок знову став на чотири ноги, позбавивши самку від непомірною тяжкості. Добравшись до заростей, і відчувши себе у відносній безпеці, вона озирнулася. Образ постає її очам багатометрові члена, з якого все ще стікала густа сперма, все ще стояв перед її очима. Розгорнулися, вона побрела до озера, – купання, як видно, їй сьогодні було не уникнути.
Дві пари блискучих очей уважно спостерігали за нею з заростей. Невеликі, вкриті идущими впоперек тулуба синіми смужками, тіла, майстерно приховувалися серед шуршать рослин. Їхні погляди на мить перетнулися: шия одного з них ізогнулась, і голова з Дивовижне різнокольорової щелепою виявилася навпроти паху другого. Акуратно взятий в рот, вилезшій з непомітно на перший погляд «укриття», гладкий і товстий член негайно був огорнута довгим язиком. Десяток різких рухів, – і кілька тягуча білих струменів вдарили в глотку партнера. Через мить вони вже зникли з виду.
Сонце вже давно встало, коли сера доплелась до води. Настрій у неї було, якщо чесно, никакое, невеселие думки так і лезлі в голову. Мало того, що від безперервного чхання у неї садніло горло, так ще й усе тіло покривала подсохшая липка кірка. Вона з отвращение глянула на своє черево і ноги, сірі від пилу. Напевно, вона вся виглядає не краще. І найгірше те, що між задніх лап все ще голосно хлюпало.
Вона нагнули голову ще сильніше, щоб подивитися, що там таке і завмерла, округлий очі. Сера несподівано зустрілася поглядом з Дакі. Сиділа вона донезмоги пригноблений і сумна. Яке б не було у Сери настрій, залишити свою подружку ось так вона просто не могла.
– Ей! – Сера підійшла до неї і легенько боднула. Гірко вздохнув, маленька зауролоф піднялася з землі, і міцно обняв її за шию.
– Ти така гарна …
– А? А-а-п-ч-х-и! – Не зрозуміла сера.
Внимание, сайт содержит после секса, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.
– Чого чихать? – Дакі відпустила її, підняла лапку і не боляче, але відчутно заїхала їй у ніс. Сера отскочіла, але не встигла навіть як слід разозлить, як зрозуміла, – чихать більше не хотілося.
– Спасибі! – Сказала вона.
Дакі, кивнула і знову уселась. Набравши побільше в повітря, випалила скоромовки:
– Мені снився Спайк!
– Спайк? – Не зметикували сера відразу.
– Так, у нього знову така велика штука, і я відкриваю рот, а він …. Він пахне …
Дакі замовкла і прінюхалась. Встала і підійшла до Сере, втягнули в себе повітря ще раз.
– Прямо як ти пахне! – Торжествующе закінчила вона.
Ну ось, тільки пахнуть Спайка їй не вистачало! Збентежені і почервонілих сера зробила крок до води і застигла – маленькі лапки обняли її ззаду. Дакі невпевнено лізнула її між ніг і ще раз, уже сміливіше.
– І на смак така ж! – Вона поринув у щелочку Сери своє обличчя і прийнялася лизатимуть, – маленький вузький язичок її літав як пір’їнка, добіраясь до самих потайні куточків.
– Дакі! – Видохнула сера, вигібаясь дугою. Перервіть для того, щоб вдихнути свіжого повітря, Дакі і в цей момент не залишила блискучу від соків дірочку без уваги, повільно погрожує в неї лапку по саме плече і також повільно витасківая її, липку від соків, назад. Хриплим дихаючий сера стонал в такт її рухам. Та ось, трохи передохнув, Дакі знову взялася ласкать її мовою. «У-у-у!» – Подвивала сера, адже її маленька подружка раз за разом стосувалася ороговевшей мордочка палаючою вогнем точки всередині неї, так не могло довго тривати! – А-а-а-а-а!

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: