Бесплатные фильмы скачать порно фото бесплатно без регистрации и смс можно у нас и только у нас.

Мене розв’язали допомогли спуститися з машини. Мене почали обливати теплою водою і терти моє тіло м’якою губкою змиваючи всю сперму з тіла. Промили і попка і пиздой. Так що, я через хвилину стояла чиста і без слідів від сексу. Мені частки коротку спіднички і топик відкритий. Коли я зодягнула пішла обстежити місце куди мене привезли. Це виявився какой то тренувальний табір. Там були одні накачані мужики і всі вони не звертали на мене увагу. Потім підійшов один з тих співробітників банку і запропонував пройти з ним казарму.
Бесплатные фильмы скачать порно фото бесплатно без регистрации и смс можно у нас и только у нас.
В цьому таборі я пробула чотири дні і весь цей час мене трахалі у всі дірки. Я не знаю як я змогла вижити від такої великої кількості оргазмом, але я знаю одне що я б такої кількості кайфу не отримала б від простих ебарей.
Мені до вечора четвертого дня дали пакет набиті дисками і відвезли додому. Вдома я, не стала дивитися що за диски і відразу лягла спати. Прокинулась від дикої болі в попе. Я відкрила очі і побачила навколо себе п’ятьох мужиков і чоловіка свого який трахал мою Попков. Краєм ока, я побачила включеним телик де йшов фільм з моєю участю. Чоловік сказав що тепер він буде трахать мене весь час з друзями, а я буду виконувати всі його і їх бажання. Але я була не проти, а навпаки за таку зміну в житті. Адже тепер мені не доведеться чекати поки він виїде у відрядження або на рибалку.
У цей вечір чоловік і його друзі мене трахнулі на славу. Так же секс в таборі мені здалися дитячими іграми в порівнянні з тим, що мій чоловік з друзями коять зі мною. Вони пили горілку і кури травичку і тому їх члени стояли не падаючи і кончить вони не могли швидко. Їх самая любимая поза була, коли я лежала на спині задрали ноги до вух. Їм подобалося сова свої члени то в пиздой то в попу, а потім якщо могли кончать мені в рот. Перші три години вони не відходили від мене, постійно трахалі мене. Потім друзі його пішли, а на зміну їм прийшли його п’ять подружок. Мені довелося вилізивать їх пиздой. Він їх по черзі трахнул потім вони надягли страпони і трахнулі мене в обидві дірки при цьому я не випускала з-за рота член свого чоловіка.
Коли його подружки пішли я зібралася йти спати. Але тут задзвонив його мобільник і він наказав мені надягти плаття і панчохи, і чекати коли за нами заедут, щоб поїхати в гості до його армійським друзям.
E-mail автора: abdrashitv.dinar @ rambler.ru
ВСТУП
Привіт!
Мене звати Саша Печонкін. Я живу в місті Воронежі і навчаюся в університеті. Я ще девственник, але не сильно сумують з цього приводу, бо вірю, що мені обов’язково зустрінеться дівчина, яка зробить мене найщасливішим людиною на світі.
А зараз я хочу представити вам своє епічні твір, називається “Головна книга “. Це моя перша робота, так що не судіть строго.
Хочу попередити, що вона містить масу відвертих, розпусних сцен. Більш того, багато з них досить жорстокі, що містять насильство та екзекуції. Тому людям, сильно стурбованим високодуховнимі думками, рекомендую далі не читати. Щоб не відволікатися від своїх високодуховних думок.
Втім, особисто у мене ніколи не було мети написати порнографію. І цей твір я не вважаю порнографічним, для мене воно представляє собою швидше за фантастичний роман. Про одну молоду і гарну дівчину, що зробили несподівану знахідку в сільському сортире. Не смійтеся! Прочитавши твір, ви самі все зрозумієте …
“Чому ж тоді у фантастичному романі стільки відвертих сцен?!” – Обурено запитаєте Ви. Отвечаю! Тому що я впевнений, що писати книгу без еротичних вставок – марна трата часу. По крайней мере если у вас немає таланту Достоєвського або зв’язків Устинової. Її все одно ніде буде опублікувати в Інтернеті, так і ніхто не буде читати начинающего автора. Та ще бесталанного і тупого, як я. Не смійтеся, так воно і є. Прочитавши твір, ви самі все зрозумієте …

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: